Litinový hrnec s pokličkou Rock, ⌀ 16 cm

Litinový hrnec Rock od Madame Coco má dlouhou životnost díky speciálnímu vnitřnímu a vnějšímu povrchovému nátěru vyvinutému německou technologií. Vyrábí se jako odlitek z čistého hliníku, který nepoškozuje zdraví. S vašimi nehořlavými nepřilnavými povrchy přichází do vašich kuchyní jako váš největší pomocník pro vaše nejchutnější omáčky.  Zdravé i praktické!

Můžeme doručit do:
29.9.2021
Skladem
Kód: 1KTNCR0059
Značka: Madame Coco
859 Kč
Kategorie: Hrnce
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Materiál: aluminum

Materiál: litý hliník

Průměr: 16 cm

Barva: černá

Má dlouhou životnost a odolnost díky speciálnímu vnitřnímu a vnějšímu greblonovému povlaku vyvinutému německou technologií.

Snadné čištění. Nešpiní.

Má indukční základnu. Rock Induction Based Cookware, který byl speciálně vyvinut od Madame Coco, poskytuje vaření za kratší dobu než jiné indukční hrnce, tímto způsobem šetří čas a energii.

Je odolný vůči zlomeninám v důsledku nárazů díky temperovaným krytům se silikonovými tvářemi.

Rock hrnec lze použít ve všech sporácích, včetně plynových - elektrických - keramických - indukčních.

Je-li používán v souladu s uživatelskou příručkou

logo

 

Madame Coco je klasická značka domácího textilu s evropským designem, která rozšířila svůj sortiment o další kategorie kromě bytového textilu, jako je sklo a křišťál, kuchyňské a stolní nádobí, plasty, oblečení pro volný čas, osobní péči a kosmetiku. Díky obohacení své rozsáhlé produktové řady o jedinečné designy se stala značkou, kterou spotřebitelé milují a sledují, a která předčí konkurenci.

 

NajduZboží.cz