Egg timer, Gum-Sill

Kód: 207015780
Novinka
Značka: Altom
79 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Některá vejce mají ráda měkká, jiná tvrdá a další volí střední variantu. Samotná lekce spojená s jejich přípravou rozhodně není nejtěžší. Stačí uvést čas potřebný k dosažení zamýšleného stupně připravenosti vajec. Speciální časovač s pomocí barvy určí stupeň smažení vajíčka. Egg Timer je řešením pro ty, kteří mají rádi vše pod kontrolou. Časovač vám řekne, jak dlouho je třeba vejce vařit, aby bylo: měkké, střední a tvrdé.

Tento časovač vajec vám pomůže s hádáním a vařením vajec! Jak se časovač zahřeje, červený obličej změní barvu, což znamená, že je měkký, střední, tvrdý a fáze mezi tím, absorbuje teplo přesně jako vejce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské náčiní
Barva: červená
Materiál: plast, dřevo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 413

Značka Altom Design zkoumá a objevuje různé trendy a styly, ale výběr je ponechán na vás! Bohatost kolekce znamená, že mezi našimi produkty najdete svou vlastní verzi krásy, která vás vyjádří. Nevnucujeme, co je hezké a co ne. Věříme ve váš dobrý vkus. Námi navržené vybavení kuchyně a jídelny vás nadchne a pomůže vám vytvořit krásné domovy.

Na základě téměř 30 let zkušeností vytváříme funkční kolekce z vysoce kvalitních surovin. Dbáme na kvalitu všech našich produktů. © Altom Design

 

 

 

NajduZboží.cz