Nerezová naběračka, zelený, Altom

Kód: 20401525

Detailní popis produktu

Nerezová naběračka na polévky nebo omáčky je nepostradatelným prvkem každé kuchyně. Profilovaná miska a dlouhá rukojeť umožňují snadné a bezpečné nalévání polévky nebo omáčky. Lehká, šikovná a praktická naběračka se hodí do každé kuchyně. Kbelík je vyroben z nerezové oceli, což mu dodává jedinečný vzhled. Má dlouhou rukojeť, díky které zůstanete v bezpečí zejména při přikrývání horkého nádobí. Naběračka má otvor, který vám umožní zavěsit ji na vhodné místo v kuchyni.

Má dlouhou rukojeť, díky které zůstanete v bezpečí zejména při pokládání horkého nádobí. Naběračka má otvor, který umožňuje její zavěšení na šikovné místo v kuchyni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské náčiní
Barva: zelená
Materiál: plast, ocel
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 413

Značka Altom Design zkoumá a objevuje různé trendy a styly, ale výběr je ponechán na vás! Bohatost kolekce znamená, že mezi našimi produkty najdete svou vlastní verzi krásy, která vás vyjádří. Nevnucujeme, co je hezké a co ne. Věříme ve váš dobrý vkus. Námi navržené vybavení kuchyně a jídelny vás nadchne a pomůže vám vytvořit krásné domovy.

Na základě téměř 30 let zkušeností vytváříme funkční kolekce z vysoce kvalitních surovin. Dbáme na kvalitu všech našich produktů. © Altom Design

 

 

 

NajduZboží.cz