Litý grilovací pánev ⌀ 28cm Rock

Od Madame Coco stoupá hlas vkusu. Rock Grill Pan je trvanlivý díky speciálnímu vnitřnímu a vnějšímu povrchovému nátěru vyvinutému německou technologií. Vyrábí se jako odlitek z čistého hliníku, který nepoškozuje zdraví. Rock litý grilovací pánev přichází do vašich kuchyní jako váš největší pomocník s nehořlavým nepřilnavým povrchem k vaření masa s příchutí grilu. Zdravé i praktické!

Můžeme doručit do:
29.9.2021
Skladem
Kód: 1KTAVA0037
Značka: Madame Coco
1 279 Kč
Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Materiál: aluminum

Materiál: litý hliník 

Průměr: 28 cm

Barva: černá

 Použití produktu:

* Vyrábí se jako odlitek z čistého hliníku, který nepoškozuje zdraví, v kvalitě 4006.

* Má dlouhou životnost a odolnost díky speciálnímu vnitřnímu a vnějšímu greblonovému povlaku vyvinutému německou technologií.

* Snadné čištění. Nešpiní.

* Jako hliník má indukční základnu. Rock Induction Based Grill Pan, speciálně vyvinutý od Madame Coco, poskytuje vaření za kratší dobu než jiné indukční hrnce. Tímto způsobem s pánví Rock Grill šetříte čas a energii.

* Rock Grill Pan lze použít ve všech sporácích, včetně plynových - elektrických - keramických - indukčních.

* Je-li používán v souladu s uživatelskou příručkou

logo

 

Madame Coco je klasická značka domácího textilu s evropským designem, která rozšířila svůj sortiment o další kategorie kromě bytového textilu, jako je sklo a křišťál, kuchyňské a stolní nádobí, plasty, oblečení pro volný čas, osobní péči a kosmetiku. Díky obohacení své rozsáhlé produktové řady o jedinečné designy se stala značkou, kterou spotřebitelé milují a sledují, a která předčí konkurenci.

 

NajduZboží.cz