Prodloužené povlečení Van Gogh Museum Almond Blossom Blue, 200x200/220+2x 60 x 70 cm


 

Van Gogh maloval toto zátiší, když byl hospitalizován v Saint-Rémy. Pro něj byla malba především výzkum a studování barev. Chystal se vytvořit odvážný barevný kontrast. Umístěním zelených květů na tyrkysovém pozadí nechal ještě více vyniknout dekorativní tvary. Velký květinový motiv přikrývky na téměř jednobarevném pozadí z něj dělá perfektní doplněk ke klasickému designu ložnice.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 188040
Značka: Pip Studio
4 899 Kč
Kategorie: Povlečení
Barva: modrá
Materiál: bavlna
Rozměry: 200 x 200/220 cm
Položka byla vyprodána…
almond blossom blue
ZDARMAZDARMA

Povlak na přikrývku je vyroben ze 100% bavlněného saténu. Povlak má elegantní lesk a jeho saténová vazba je na dotek hladká. V saténové vazbě se používá větší počet nití a materiál je tkaný těsněji. Bavlněný satén je prodyšnou a savou látkou, vyrobenou ze 100% vysoce kvalitní bavlny. Přední a zadní strany přikrývky mají odlišné designy.

100% bavlněná tkanina
Lze prát do 60 stupňů
Vhodné pro sušení v bubnové sušičce

35730387b47bea1338905ebbf4eb828a-LOGO

Umělecká tvůrkyně Pip Studio, Catharina, je všeobecně známá jako Pip - přezdívka, kterou ve velmi raném věku dostali její tři starší bratři. Po absolvování Akademie výtvarných umění si Pip koupil zchátralý viktoriánský dům na okraji Amsterdamu. Její oblíbenou funkcí v tomto starém domě bylo intenzivní severní světlo, které osvětlovalo většinu místností, když zářilo, což jí připomínalo malou holandskou přímořskou vesnici, ve které vyrůstala. Žádná místnost nesvítila víc než podkroví, tento prostor, který se proměnil v její uměleckou dílnu kterou příhodně pojmenovala „Pip Studio“, což vyvolalo počátky jedinečné kolekce luxusního domácího zboží.

Každý kousek je vytvořen jako něco, co by si Pipa sama chtěla koupit, pokud by ho našla, což obvykle není pravda. Na svých webových stránkách vysvětluje svou mantru:

"Pokud vyrábím produkt, musí být tak dobrý, že bych si ho rád nechal sám, nebo pokud ho dám příteli nebo rodinnému příslušníkovi, musí to přinést trochu radosti a štěstí." Bez této emoce to nemůže být opravdový produkt Pip “.

Pipino oko pro drobné detaily a jedinečné dotváření se perfektně kombinuje s jejím jasným stylem mix & match vzorů a vytváří produkty, které nikdy nejsou samostatné, ale jsou součástí širší koncepce designu pro celou místnost. Odvážné květinky, jemné orientální vzory a vintage potisky jsou jen některé z ikonických designů značky. Každá nová kolekce je speciálně navržena tak, aby byla zobrazena společně, přičemž kombinuje předchozí výtisky Pip Studio a generuje váš vlastní jedinečný vzhled.

NajduZboží.cz