Vánoční plstěné prostírání, 30 x 45 cm

Kód: 1708001987

Detailní popis produktu

Bílý sníh, vločky padající z hvězdné oblohy, světlo svíček a novoročních girland, vůně tradičních jídel, dárků a nakonec i novoroční výzdoba je k vidění v mnoha domech i na ulicích. S tímto klimatem máme mimo jiné spojené Vánoce. To je i případ plstěných podložek na stůl.

Vánoční prostírání dodá vašemu štědrovečernímu prostírání nový šmrnc a vřelou rodinnou atmosféru. Plstěná podložka na stůl je esteticky příjemná, takže bude hrát důležitou dekorativní roli a díky měkkému povlaku ochrání stůl před poškrábáním a mechanickým poškozením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostírání
Barva: zelená
Materiál: plsť
Délka: 45 cm
Šířka: 30 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 413

Značka Altom Design zkoumá a objevuje různé trendy a styly, ale výběr je ponechán na vás! Bohatost kolekce znamená, že mezi našimi produkty najdete svou vlastní verzi krásy, která vás vyjádří. Nevnucujeme, co je hezké a co ne. Věříme ve váš dobrý vkus. Námi navržené vybavení kuchyně a jídelny vás nadchne a pomůže vám vytvořit krásné domovy.

Na základě téměř 30 let zkušeností vytváříme funkční kolekce z vysoce kvalitních surovin. Dbáme na kvalitu všech našich produktů. © Altom Design

 

 

 

NajduZboží.cz