Kolekce Misty Forest

Golden Christmas (67)1

 

Příroda skrývá mnohá tajemství - stejně jako naše vánoční kolekce porcelán Misty Forest! Subtilní ve formě a kolekce, která potěší svou přirozeností, dovedně kombinuje neutrální barvy s bohatou paletou zelené a odstínů modrý. Ozdobený motiv umístěná na porcelánu nás přepravuje do tajemné, lesní scenérie a jemné, zlatá linka na okraji nádobí tomu dodává trochu půvabu a elegance. Perfektní kolekce se ocitne ve společnosti vonného smrk a křišťálové sklo. 

 


 


 

Misty Forest je kolekce porcelánu, která připomíná jednoduchý, ale útulný skandinávský styl. Dominují mu teplé, krémové a zlaté barvy a leitmotivem jsou lesní a zvířecí motivy ze Skandinávie. Prvky kolekce dokonale ladí se zlatě zdobeným nádobím z ostatních kolekcí Altom Design.

 

misty-forest-2          

misty-forest-1

 


 

Porcelánový hrnek s originálním víčkem zlaté barvy bude perfektním vánočním dárkem. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Módní barvy nádobí se přizpůsobily aktuálním vánočním trendům. Výrobek je balen v elegantní krabičce, zdobené vánočním motivem.

 

 


 

Salátová mísa, sada oleje a octa se stojánkem na koření, mísa na ořechy a slánka a pepřenka s bambusovými detaily skvěle doplňují kolekci Misty Forest.

 

NajduZboží.cz