Kolekce Pastelowa Wiosna

Pro útulnou domácí hostinu se hodí tradiční keramické nádobí a dekor v neutrálních barvách a s obvyklou malbou. Kuřata, králíci, množství jarních květin pomohou osvěžit interiér a navodit tu správnou náladu.

Zanedlouho oslavíme Velikonoce – nejvýznamnější křesťanský svátek, v jehož předvečer chceme potěšit své blízké úžasnými a originálními dárky. Jedná se o skutečná umělecká díla, která vytvářejí tu správnou náladu v domě. Brzy oslavíme Velikonoce a v tento den pohostíme naše příbuzné a přátele velikonočními koláčky a barevnými vejci a můžeme je zkusit překvapit originálním dárkem v podobě kolekce Pastelowa Wiosna.


Není žádným tajemstvím, že většina z nás si velikonoční dorty upeče sama nebo si je koupí v obchodě, namaluje vajíčka, zapálí je v chrámu a o velikonoční neděli je ráno rozdá všem kolem.

Nejjemnější květy a neotevřená poupata jsou známkou toho, že jaro zvítězilo. Právě tyto květiny byly vybrány k ozdobení porcelánové kolekce Pastelowa Wiosna: při podávání snídaně, oběda nebo večeře se také těšíte na nejinspirativnější období roku. Nádherné květiny a malí ptáci zdobí sérii Pastelowa Wiosna od Altom. Jemná pírka, pomněnky, béžové a skořicové ptáčky a větvičky jsou vyobrazeny s velkým důrazem na detail a vypadají, jako by byly namalovány na jemném třpytivém kostním porcelánu. Ptáci jsou jednotlivě umístěni na každém kusu nádobí. Jemné botanické motivy se usazují na okrajích talířů na večeři a snídani a zdá se, že rostou nahoru na šálcích.

Ušlechtilý materiál porcelánu a klasická forma obsluhy se dokonale snoubí s tímto sofistikovaným dekorem. Pastelowa Wiosna vytváří na prostřeném stole obraz kouzelné jarní zahrady. Odpovídající vysoce kvalitní papírové ubrousky jsou dokonalým doplňkem souboru.

 

NajduZboží.cz