Kolekce Andrea

Sklo je jedním z nejstarších materiálů, které lidé používají k výrobě pokrmů. Vědci se přou, kde a za jakých okolností byl vynalezen poprvé, ale jedno je jasné – lidstvo zná tento materiál nejméně šest tisíc let. A po celou tu dobu sklo vůbec neztratilo svůj význam.

Dnes bychom vám rádi představili kolekci nádobí Andrea. Kolekce k nám dorazila z Polska. Tyto výrobky jsou vyrobeny ze dvou vrstev skla, mezi kterými je vakuum. Díky němu je dosaženo optimální termoregulace a zachování teplotního režimu.

Výhody vysoce borosilikátového dvouvrstvého kalíšku:

  1. Krásné a praktické: Většina skleněných pohárů s dvojitou stěnou je vyrobena z vysoce kvalitního borosilikátového křišťálu. Povrch je hladký a pohodlný, s vysokou průhledností, dobrou odolností proti oděru, odolností proti kyselé erozi, bez zbytkového zápachu, velmi snadno se čistí. To je krásné a elegantní. Olovo je netoxické, bezpečné, zdravé a snadno se používá.
  1. Tepelně izolační provedení: Tělo dvouvrstvého skleněného kalíšku je tvořeno dvěma vrstvami skla s určitým prostorem uprostřed. Tato konstrukce zabraňuje příliš rychlému poklesu teploty tekutiny v kelímku a zajišťuje, že není horký, takže i dvouvrstvý kelímek se do něj nalévá horkou vodou a lidé se mohou dotýkat dvouvrstvého hrnku rukama .
  2. Odolnost proti teplotním rozdílům: Dvouvrstvé sklo je jiné, je vypalováno vysokoteplotními procesy a vydrží okamžitý teplotní rozdíl -20 ° až 150 °, schopnost přizpůsobit se teplotním změnám je silná a není snadné být zlomený. aby jej spotřebitelé mohli používat s důvěrou.
  3. Utěsněné provedení: Na vnitřní straně dvouvrstvého skleněného krytu je těsnící kroužek. Tato konstrukce účinně zabraňuje úniku kapaliny a lze ji snadno přenášet.

    5. Bezpečnost: Dvouvrstvý kelímek je velmi lehký, takže jej lze snadno vzít, i když je naplněný vodou. Dno dvouvrstvého kelímku má obvykle větrací otvor. Když dvouvrstvý kelímek spadne na zem, nepraskne jako běžné sklo, ale rozbije se na malé kousky a nebude cákat, takže je velmi bezpečný.

 

 

NajduZboží.cz