Kolekce Reactive

Společně stolujte, bavte se, užívejte si života – nový design Reactive bez námahy spojuje lidi a jejich lásku k dobrému jídlu z celého světa. Komplexní kombinace porcelánu, luxusní keramiky, hřejivého dřeva a stylových doplňků umožňuje použít nejrůznější kombinace do každé kuchyně. Nádobí Reactive se dnes vyznačuje vynikajícím tvarem, vysokou funkčností a také dokonalou kvalitou, které je dosaženo vysokou řemeslnou kvalitou.


Inspirací pro tuto sérii byla příroda v celé své rozmanitosti a kráse: zuřící oceán pro Reactive Blue, textura břidlice pro Reactive Sand. Udělali také přirozenou asymetrii, přidali kartuš a glazuru. Kolekce je vyrobena ve stylu Handmade-Look a dokonale odpovídá aktuálním trendům! Přirozený jemný odstín a elegantní jemný vzor jsou charakteristickým znakem řady německého výrobce. Porcelánové nádobí s lesklým povrchem se hodí ke zbytku kolekce.

Všechny indikace jsou zázračně spočítány – zkuste to!Naše vášeň pro sebemenší detail, přirozený vzhled a kouzlo ruční práce neomylně ladí s tlumenými barvami a organickými tvary. Speciálně vyvinutá barevná glazura umožňuje, aby charakteristický diamantový reliéf zářil v úchvatném kontrastu světla a tmy, což těmto kouskům dodává jedinečné barevné podání. Stylová kombinace tlumených barev a organických tvarů.

 

 

 

NajduZboží.cz