DSD DE LUXE Cestovní sada 4.1 + 4.3 + 4.5

Cestovní sada skládající se ze tří přípravku v balení po 50 ml v malé šikovné taštičce.

Obsahuje všechno, co potřebujete k péči o vlasy na cestách

Můžeme doručit do:
1.12.2021
Skladem
Kód: TS
Značka: DSD de LUXE
650 Kč –3 % 629 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Všechny typy vlasů
11 DSD Travel Set
Akce
650 Kč –3 %

4.1 Obnovující šampon s keratinem

Obnovující šampon s keratinem patří k přípravkům s dvojím účinkem, které stimulují růst vlasů a zároveň zlepšují jejich strukturu. Šampon obsahuje vysoce aktivní komplex stimulátorů růstu vlasů na základě placentárního výtažku, mateří kašičku, vazodilatační složky, inositol, adenosine, kofein, kajenský pepř, fytoestrogeny, vitaminy.

4.3 Obnovující maska s kreatinem

Obnovující maska s keratinem patří k přípravkům s dvojím účinkem, které stimulují růst vlasů a zároveň zlepšují jejich strukturu. Maska obsahuje komplex stimulátorů růstu vlasů na základě adenosinu a kofeinu, a také výtažku z kajenského pepře, vitaminů a vazodilatačních složek. 

4.5 Obnovující sérum s kreatinem

Toto sérum patří k přípravkům s dvojím účinkem, které stimulují růst vlasů a zároveň zlepšují jejich strukturu. Díky vysoké koncentraci výtažku ze zeleného čaje toto sérum stimuluje aktivitu buněk vlasové papily. Izoflavony soji spolu s vitamino-minerálním komplexem prodlužují fázi růstu vlasů. "Prchavé" nebo "vypařující se" silikony dávají vlasům lesk, jemnost a objem, při tom se nehromadí ve vlasech. Keratin má vysokou substantivitu a podporuje rychlé obnovení poškozených vlasů. Adenosin, která se nachází v nanosomech, stimuluje sintézu DNA a má též vynikající hydratační vlastnosti. 

Upozornění: V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte velkým množstvím vody. Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz