Čajové sítko, Birdhouse Pip Studio

Stylové čajové sítko z klasické kolekce Royal White od Pip Studio. Naberte svůj sypaný čaj do zlatého sítka a ponořte ji do své konvice, aby se vařená voda naplnila lákavým čajem. Sítko decentně visí z bílého medailonu s malým domečkem s višňovou ozdobou. To je právě ta věc, která dodá Vašemu pití čaje více útulnosti.

Můžeme doručit do:
1.10.2021
Skladem
Kód: 51.018.065
Značka: Pip Studio
229 Kč
Kategorie: Sítka na čaj
Barva: bílá, zlatá
Materiál: nerezová ocel, porcelán

Materiál: porcelán, nerez

Barva: bílá, zlatá

Výška: 3,9 cm

Délka: 12,6 cm

Šířka: 8,7 cm

Myčka: ne

Mikrovlnka: ne

35730387b47bea1338905ebbf4eb828a-LOGO

Umělecká tvůrkyně Pip Studio, Catharina, je všeobecně známá jako Pip - přezdívka, kterou ve velmi raném věku dostali její tři starší bratři. Po absolvování Akademie výtvarných umění si Pip koupil zchátralý viktoriánský dům na okraji Amsterdamu. Její oblíbenou funkcí v tomto starém domě bylo intenzivní severní světlo, které osvětlovalo většinu místností, když zářilo, což jí připomínalo malou holandskou přímořskou vesnici, ve které vyrůstala. Žádná místnost nesvítila víc než podkroví, tento prostor, který se proměnil v její uměleckou dílnu kterou příhodně pojmenovala „Pip Studio“, což vyvolalo počátky jedinečné kolekce luxusního domácího zboží.

Každý kousek je vytvořen jako něco, co by si Pipa sama chtěla koupit, pokud by ho našla, což obvykle není pravda. Na svých webových stránkách vysvětluje svou mantru:

"Pokud vyrábím produkt, musí být tak dobrý, že bych si ho rád nechal sám, nebo pokud ho dám příteli nebo rodinnému příslušníkovi, musí to přinést trochu radosti a štěstí." Bez této emoce to nemůže být opravdový produkt Pip “.

Pipino oko pro drobné detaily a jedinečné dotváření se perfektně kombinuje s jejím jasným stylem mix & match vzorů a vytváří produkty, které nikdy nejsou samostatné, ale jsou součástí širší koncepce designu pro celou místnost. Odvážné květinky, jemné orientální vzory a vintage potisky jsou jen některé z ikonických designů značky. Každá nová kolekce je speciálně navržena tak, aby byla zobrazena společně, přičemž kombinuje předchozí výtisky Pip Studio a generuje váš vlastní jedinečný vzhled.

NajduZboží.cz