Sada 6 sklenic na víno, 530 ml, Rubin

Kód: 103006512

Detailní popis produktu

Dnešní zvláštní příležitosti jsou vzpomínky zítřka, takže stojí za to jim dát správné nastavení, aby zůstaly v naší paměti po dlouhou dobu. Sklenice červeného vína je dobrý způsob, jak oslavit výjimečné chvíle.

Sklenice Rubin vyniká dokonalou průhledností skla, díky které se světlo krásně láme a sklenice mají křišťálovou průhlednost. Všestranný, nadčasový tvar sklenic je předurčuje k téměř každé dekoraci stolu.

Profil kopule, prolamovaný rám – to vše dělá sklenice Rubin mimořádně elegantní a zdůrazní charakter mnoha zvláštních příležitostí. Sklenice na červené víno Rubin lze mýt v myčce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na víno
Barva: průhledná
Materiál: sklo
Objem: 530 ml
Myčka: ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 413

Značka Altom Design zkoumá a objevuje různé trendy a styly, ale výběr je ponechán na vás! Bohatost kolekce znamená, že mezi našimi produkty najdete svou vlastní verzi krásy, která vás vyjádří. Nevnucujeme, co je hezké a co ne. Věříme ve váš dobrý vkus. Námi navržené vybavení kuchyně a jídelny vás nadchne a pomůže vám vytvořit krásné domovy.

Na základě téměř 30 let zkušeností vytváříme funkční kolekce z vysoce kvalitních surovin. Dbáme na kvalitu všech našich produktů. © Altom Design

 

 

 

NajduZboží.cz