Dortový podnos, žlutý, Blushing Birds Pip Studio

Žlutý obdélníkový talíř je zdoben exotickými květinami, tropickými ptáky, motýly a zlatými prvky. Pozadí má elegantní design. Krásně se kombinuje s talíři na cukroví, kávovými a čajovými porcelánovými soupravami v kolekci Blushing Birds.

Můžeme doručit do:
27.10.2021
Skladem
Kód: 51.018.092
Značka: Pip Studio
499 Kč
Kategorie: Talíře
Barva: žlutá
Materiál: porcelán

Rozměry: 33,3 x 15,5 cm

Materiál: porcelán

Barva: žlutá

Nelze mýt v myčce a nelze dávat do mikrovlnné trouby

 

35730387b47bea1338905ebbf4eb828a-LOGO

Umělecká tvůrkyně Pip Studio, Catharina, je všeobecně známá jako Pip - přezdívka, kterou ve velmi raném věku dostali její tři starší bratři. Po absolvování Akademie výtvarných umění si Pip koupil zchátralý viktoriánský dům na okraji Amsterdamu. Její oblíbenou funkcí v tomto starém domě bylo intenzivní severní světlo, které osvětlovalo většinu místností, když zářilo, což jí připomínalo malou holandskou přímořskou vesnici, ve které vyrůstala. Žádná místnost nesvítila víc než podkroví, tento prostor, který se proměnil v její uměleckou dílnu kterou příhodně pojmenovala „Pip Studio“, což vyvolalo počátky jedinečné kolekce luxusního domácího zboží.

Každý kousek je vytvořen jako něco, co by si Pipa sama chtěla koupit, pokud by ho našla, což obvykle není pravda. Na svých webových stránkách vysvětluje svou mantru:

"Pokud vyrábím produkt, musí být tak dobrý, že bych si ho rád nechal sám, nebo pokud ho dám příteli nebo rodinnému příslušníkovi, musí to přinést trochu radosti a štěstí." Bez této emoce to nemůže být opravdový produkt Pip “.

Pipino oko pro drobné detaily a jedinečné dotváření se perfektně kombinuje s jejím jasným stylem mix & match vzorů a vytváří produkty, které nikdy nejsou samostatné, ale jsou součástí širší koncepce designu pro celou místnost. Odvážné květinky, jemné orientální vzory a vintage potisky jsou jen některé z ikonických designů značky. Každá nová kolekce je speciálně navržena tak, aby byla zobrazena společně, přičemž kombinuje předchozí výtisky Pip Studio a generuje váš vlastní jedinečný vzhled.

NajduZboží.cz