Kolekce Primavera

Dny jsou delší, je více energie a žízeň po novosti a jasu je silnější. Ukážeme vám nejvýznamnější novinky, akce a speciální nabídky sezóny: tato jídla jsou navržena tak, aby každý den potěšila vás a vaše blízké. Kvintesence jarní nálady: jemný kostní porcelán neuvěřitelné bělosti a kvetoucí alpská údolí. Autoři kolekce, kteří přísné bílé nádobí okouzlili, odvedli dobrou práci. Ideální zaoblené tvary, neobvyklé „plovoucí“ talířky podporují celkový koncept elegance a lehkosti.

Potřebné položky si můžete zakoupit samostatně. Spousty zářivých květů a jemných větviček jsou zajímavě kombinovány se zelenými listy a bílými květy. Květinový dekor a funkční elegance forem Primavera  jsou ve vzájemném dokonalém souladu: všimnete si vzrušující soudržnosti a garmonie. Celá kolekce Primavera je vyrobena v klasickém stylu. Dekor je zde velkolepou symbiózou jarních květin a barevných linek na okrajích nádobí.

Toto jídlo se skvěle hodí ke sladkým pamlskům, přílohám nebo salátům. Vašemu stolu nepochybně dodá krásu a kouzlo. Вezpochyby dodá vašemu domovu atmosféru tepla a pohodlí. Ozdobte svůj život jarními pokrmy z kolekce Primavera. Barevná jarní servisní kolekce od Altomu charakterizuje jarní probuzení. Kolekce Primavera zahrnuje nádobí a doplňky a navazuje na oblíbenou sérii Jaro. Nádobí bude zářit jako slunce na vašem stole.


NajduZboží.cz